Karel Schadt - Krajina

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole K. Schadt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

51884. Krajina
Dražba ukončena:29.10.2020 20:48:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč