Karel Schadt - Mořský příboj

Olej na plátně, 70x100 cm, signováno vpravo dole K. Schadt, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

7285. Mořský příboj
Dražba ukončena:26.01.2017 21:07:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč