Karel Schadt

48410. Na kopci

popis: Olej na kartonu, 24x33 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955
Malíř krajinář. Byl žákem A. Kalvody. Vystavoval v Praze i ve Vídni. Do roku 1943 uspořádal přes 30 výstav svých obrazů. Studijní cesty pořádal po Jugoslávii, Německu, byl v Paříži a procestoval Itálii. Později nejraději pracoval v Tatrách, kde vznikla většina jeho obrazů. Vystavoval v Praze, Pardubicích, Příbrami, Třeboni, Písku, Plzni, ale i v Košicích, Užhorodě a Trenčíně.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč

zbývá: 20 dnů, 10 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:45:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč