Karel Schadt - Podzim

Olej na kartonu, 49x63 cm. Signováno vpravo dole K. Schadt. Rám.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

19687. Podzim
Dražba ukončena:25.04.2018 20:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč