Karel Schadt - Rozkvetlá louka s chalupou

Olej na kartonu, 43x47 cm. Signováno vpravo dole K. Schadt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

45457. Rozkvetlá louka s chalupou
Dražba ukončena:28.05.2020 21:50:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč