Karel Schadt - Sluneční svit na lesní cestě

Olej na plátně, 74x90 cm. Signováno vpravo dole K. Schadt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 115 cm

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

top posouzeno znalcem velký formát
119602. Sluneční svit na lesní cestě
Zbývá:13 dnů, 16 hodin
Konec dražby:31.07.2024 20:02:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:14 000 Kč