Karel Schadt - Tání sněhu

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

48384. Tání sněhu
Dražba ukončena:26.08.2020 19:23:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč