Karel Schadt - Tetřevi na louce

Olej na překližce, 30x40 cm. Signováno vpravo dole K. Schadt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

46360. Tetřevi na louce
Dražba ukončena:24.06.2020 22:30:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč