Karel Schadt - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole K. Schadt. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Příbram – 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 145 000 Kč.

48783. Výhled do kraje
Dražba ukončena:27.08.2020 22:19:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč