Karel Schadt

12256. Zimní nálada

popis: Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole K. Schadt, rám, zaskleno.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:48:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč