Karel Schauer - Květinové zátiší

Olej na kartonu, 50x35 cm, signováno vlevo dole Schauer, rám.

1905, Vysoké Mýto
Soukromě studoval u Jana Honsy, Rud. Vejrycha a Aloise Kalvody. Roku 1939 vycestoval do Paříže. Věnoval se krajinomalbě, portrétu a zátiší. Motivy pro svá díla čerpal na Českomoravské vysočině.

Pozn.: Rám poškozen.

3918. Květinové zátiší
Dražba ukončena:27.01.2016 20:44:58
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:2 500 Kč