Karel Schauer - Ležící akt před obrazem

Olej na kartonu, 70x100 cm, nesignováno, nerámováno.

1905, Vysoké Mýto
Soukromě studoval u Jana Honsy, Rud. Vejrycha a Aloise Kalvody. Roku 1939 vycestoval do Paříže. Věnoval se krajinomalbě, portrétu a zátiší. Motivy pro svá díla čerpal na Českomoravské vysočině.

Pozn.: Malba místy poškozena. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

4227. Ležící akt před obrazem
Dražba ukončena:31.03.2016 20:49:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:26 000 Kč