Karel Schauer - Na kraji města

Kolorovaná kresba, 50x70 cm, signováno vpravo dole Schauer, nerámováno.

1905, Vysoké Mýto
Soukromě studoval u Jana Honsy, Rud. Vejrycha a Aloise Kalvody. Roku 1939 vycestoval do Paříže. Věnoval se krajinomalbě, portrétu a zátiší. Motivy pro svá díla čerpal na Českomoravské vysočině.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

4242. Na kraji města
Dražba ukončena:31.03.2016 20:57:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč