Karel Schauer - Vesnice s rozkvetlými stromy

Olej na hobře, 50x70 cm, rám, zaskleno, signováno vlevo dole.

765. Vesnice s rozkvetlými stromy
Dražba ukončena:27.11.2013 21:53:08
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:10 400 Kč