Karel Schauer - Zátiší se zeleninou

Olej na kartonu, 73x100 cm, signováno vpravo dole Schauer, nerámováno.

1905, Vysoké Mýto
Soukromě studoval u Jana Honsy, Rud. Vejrycha a Aloise Kalvody. Roku 1939 vycestoval do Paříže. Věnoval se krajinomalbě, portrétu a zátiší. Motivy pro svá díla čerpal na Českomoravské vysočině.

Pozn.: Malba místy poškozena. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

4226. Zátiší se zeleninou
Dražba ukončena:31.03.2016 20:53:09
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 100 Kč