Karel Schauer - Chalupa u rybníka

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Schauer. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

16991. Chalupa u rybníka
Dražba ukončena:01.03.2018 21:52:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč