Karel Schauer - Chalupy v zimě

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole Schauer, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

16883. Chalupy v zimě
Dražba ukončena:01.03.2018 20:34:41
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč