Karel Schauer - Houbařské zátiší

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Schauer. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

55204. Houbařské zátiší
Dražba ukončena:17.02.2021 20:10:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč