Karel Schauer

55204. Houbařské zátiší

popis: Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Schauer. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

zbývá: 29 dnů, 14 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 600 Kč