Karel Schauer - Jaro na Vysočině

Olej na plátně, 50x67 cm. Signováno vpravo dole Schauer. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

35463. Jaro na Vysočině
Dražba ukončena:26.09.2019 22:30:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 700 Kč