Karel Schauer - Jaro u chalupy

Olej na kartonu, 55x70 cm Signováno vpravo dole Schauer. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 80 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

115285. Jaro u chalupy
Dražba ukončena:05.05.2024 20:31:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč