Karel Schauer - Motiv z Podkrkonoší

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Schauer. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

22827. Motiv z Podkrkonoší
Dražba ukončena:27.09.2018 22:33:56
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 000 Kč