Karel Schauer - Podsázaví

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 33x50 cm. Signováno vpravo dole Schauer Rámováno.

Nejdelší strana: 64 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

100918. Podsázaví
Dražba ukončena:20.08.2023 21:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč