Karel Schauer - Podvečer u rybníka

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Schauer. Rám.

Pozn.: Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

27098. Podvečer u rybníka
Dražba ukončena:30.01.2019 20:07:39
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 400 Kč