Karel Schauer - Potok v zimě

Olej na kartonu, 25x30 cm. Signováno vpravo dole Schauer. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

305026. Potok v zimě
Dražba ukončena:01.06.2020 20:17:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč