Karel Schauer - Povoz na cestě

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 49x69 cm. Signováno vlevo dole Schauer. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

37969. Povoz na cestě
Dražba ukončena:27.11.2019 21:03:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 900 Kč