Karel Schauer - Před bouří

Olej na kartonu, 19x19 cm. Signováno vpravo dole Schauer. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

72002. Před bouří
Dražba ukončena:09.01.2022 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč