Karel Schauer

38580. První sníh v krajině

popis: Olej na sololitu. 24x34 cm. Signováno vpravo dole Schauer Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

dražba ukončena: 11.12.2019 19:33:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 10.12.2019 20:09:51 85