Karel Schauer

38580. První sníh v krajině

popis: Olej na sololitu. 24x34 cm. Signováno vpravo dole Schauer Rámováno.

zbývá: 3 dnů, 22 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:33:00

vyvolávací cena: 700 Kč

Předmět ještě nebyl dražen