Karel Schauer - Snopy

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Schauer. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, karton vyboulen.

Pozn.: Dílo je zasazeno do dobového dřevěného řezaného rámu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

61687. Snopy
Dražba ukončena:27.06.2021 21:29:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč