Karel Šimůnek - Jan Talafůs

Akvarel, 61x44 cm, signováno vpravo dole K. Šimůnek 1934, rám, zaskleno.

1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a plakatista (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze Staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír místy zaprášen.

3768. Jan Talafůs
Dražba ukončena:28.01.2016 19:52:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč