Karel Šimůnek - Kurtizána

Kolorovaná kresba, 31x19 cm, signováno vpravo dole K. Šimůnek, rám, zaskleno.

1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a plakatista (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze Staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Pozn.: Rám poškozen.

5256. Kurtizána
Dražba ukončena:28.09.2016 18:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč