Karel Šimůnek - Michálek z Vorly hejtman Bratrstva

Akvarel na papíře, 60x44 cm, signováno vpravo dole K. Šimůnek 1931, rám, zaskleno.

1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a plakatista (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze Staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Pozn.: V papíře skvrny

6548. Michálek z Vorly hejtman Bratrstva
Dražba ukončena:01.12.2016 18:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč