Karel Šimůnek - Sedící dívka

Kolorovaná kresba, 34x16 cm, signováno vpravo dole K. Šimůnek, rám, zaskleno.

1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a plakatista (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze Staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3865. Sedící dívka
Dražba ukončena:28.01.2016 21:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč