Karel Šimůnek - Zamilovaný pár

Lavírovaná kresba, 27x17 cm, signováno vpravo dole K. Šimůnek 1913, rám, pasparta, zaskleno.

1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a plakatista (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze Staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

3974. Zamilovaný pár
Dražba ukončena:30.03.2016 19:51:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč