Karel Šimůnek - Dáma v baru

Akvarel, 48x33 cm. Signováno K. Šimůnek 1924. Rám, sklo.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

70609. Dáma v baru
Dražba ukončena:12.01.2022 21:19:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč