Karel Šimůnek - Dáma v negližé

Kresba, 44x35 cm. Signováno vpravo dole Šimůnek 1923. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

29060. Dáma v negližé
Dražba ukončena:28.02.2019 19:03:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč