Karel Šimůnek - Dívka na poduškách

Kresba, 48x31 cm Signováno vpravo dole K. Šimůnek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

41601. Dívka na poduškách
Dražba ukončena:11.03.2020 21:31:11
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč