Karel Šimůnek

41601. Dívka na poduškách

popis: Kresba, 48x31 cm Signováno vpravo dole K. Šimůnek. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a plakatista (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze Staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

dražba ukončena: 11.03.2020 21:31:11

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 3 500 Kč