Karel Šimůnek - Dívka při líčení

Kresba, 95x79 cm. Signováno vlevo dole K. Šimůnek 1919. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

43155. Dívka při líčení
Dražba ukončena:16.04.2020 20:53:55
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč