Karel Šimůnek - Dívka s čajovým šálkem

Kresba, 40x25 cm. Signováno vpravo dole K. Šimůnek 1932. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír zašpiněn.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

32420. Dívka s čajovým šálkem
Dražba ukončena:29.05.2019 21:08:59
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč