Karel Šimůnek - Dívka s kožešinou

Kresba, 29x16 cm. Signováno vpravo dole K. Šimůnek 1929. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír mírně znečištěn.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

301997. Dívka s kožešinou
Dražba ukončena:07.11.2019 20:14:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 05.11.2019 6:54:15 238
700 Kč 02.11.2019 2:51:56 460