Karel Šimůnek - Dívka s ovocem

Kresba, 32x28 cm. Signováno vpravo dole K. Šimůnek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

29683. Dívka s ovocem
Dražba ukončena:27.03.2019 22:26:02
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč