Karel Šimůnek - Dívka u zrcadla

Kresba, 40x25 cm. Signováno vpravo dole K. Šimůnek 1932. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

301002. Dívka u zrcadla
Dražba ukončena:24.09.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč