Karel Šimůnek - Dívka v kroji

Kombinovaná technika, 40x30 cm. Signováno vlevo dole K. Šimůnek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

303906. Dívka v kroji
Dražba ukončena:05.03.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč