Karel Šimůnek - Dívka v kroji I.

Kresba kolorovaná akvarelem a kvašem, 47x33 cm. Signováno vpravo dole K. Šimůnek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír v krajích mírně poškozen.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

19523. Dívka v kroji I.
Dražba ukončena:25.04.2018 18:12:47
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč