Karel Šimůnek - La mode

Kvaš, 35x26 cm. Signováno vpravo dole K. Šimůnek 1928. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

110140. La mode
Dražba ukončena:21.01.2024 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč