Karel Šimůnek - Mateřská láska

Kresba, 42x32 cm. Signováno vpravo dole K. Šimůnek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

26322. Mateřská láska
Dražba ukončena:16.01.2019 18:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč