Karel Šimůnek - Odhalená dáma

Kombinovaná technika, 45x30 cm. Signováno vpravo dole K. Šimůnek 1915. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

94555. Odhalená dáma
Dražba ukončena:07.05.2023 21:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč