Karel Šimůnek - Párové obrazy - Dívky v kroji

Kombinované techniky, oba 33x23 cm, signovány vpravo dole K. Šimůnek, rámovány, zaskleny.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

14588. Párové obrazy - Dívky v kroji
Dražba ukončena:29.11.2017 20:05:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč