Karel Šimůnek - Pod jmelím

Akvarel, 36x23 cm, signováno vpravo dole K. Šimůnek 1921. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

34667. Pod jmelím
Dražba ukončena:19.09.2019 20:55:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:9 500 Kč