Karel Šimůnek - Pohled z Thunovské zahrady

Akvarel, 30x22 cm. Signováno vzadu K. Šimůnek 1923. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

28651. Pohled z Thunovské zahrady
Dražba ukončena:14.03.2019 22:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.03.2019 18:38:16 3678