Karel Šimůnek - Princezna

Kresba, 33x24 cm, signováno vpravo dole K. Šimůnek 1919, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

13426. Princezna
Dražba ukončena:25.10.2017 18:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč